RogerDodger (talk | contribs) No edit summary |
RogerDodger (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
! Enemy !! Move !! Damage !! [[Movelist#Hit|Frames]] | ! Enemy !! Move !! Damage !! [[Movelist#Hit|Frames]] | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | -10 | ||
| 1,2,2 || 25 || +8 CFT | | 1,2,2 || 25 || +8 CFT | ||
|- | |- | ||
| 1,1 || 24 || +5 | | 1,1 || 24 || +5 | ||
|- | |||
| 1,4 || 24 || +1 | |||
|- | |- | ||
| 2,4 || 23 || +8 | | 2,4 || 23 || +8 |
Revision as of 11:33, 22 June 2021
Lidia (Tekken 7) |
---|
Enemy | Move | Damage | Frames |
---|---|---|---|
-10 | 1,2,2 | 25 | +8 CFT |
1,1 | 24 | +5 | |
1,4 | 24 | +1 | |
2,4 | 23 | +8 | |
-11 | b+1,2 | 28 | +5c |
-12 | f+2,4 | 33 | +16a (+7a) |
-14 | f+1+2,3,2,1 | 41 | +19a (+14a) |
R.f,F+2+3 | 30 (75) | +62a (+42a) | |
-15 | u+4 | 29 (63) | +60a (+43a) |
-17 | 3:2 | 26 (77) | +66a |
Enemy | Move | Damage | Frames |
---|---|---|---|
-10 | FC.1 | 5 | +6 |
-11 | ws4,2 | 25 | +8 |
-12 | FC.d/f+2 | 28 | +10a |
-13 | ws1,4 | 32 | +25a (+20a) |
-14 | ws3,2 | 38 | +9a (+0a) |
-15 | ws2 | 15 (66) | +29a (+19a) |
-23 | u/f,n,4 | 25 (78) | +34a (+24a) |
Enemy | Move | Damage | Frames |
---|---|---|---|
-14 | f,F+2 | 20 | +15g CFO |
-15 | d/f+2 | 17 | +12g CFT |
Enemy | Move | Damage | Frames |
---|---|---|---|
-10 | 1,2,4,4[1] | 50 (?) | +25a |
-17 | f+4,3,1 f,F+3 | 76 | +16a (-1a) |
Enemy | Move | Damage | Frames |
---|---|---|---|
-18 | d/b+2 | 11 | -3a (-11a) |
-20 | f,F+3 | 16 | +16a (-1a) |
-23 | OG.d+2 | 21 | +0a |
-27 | u+3 | 16 | +1a (-7a) |
Move | Damage | Frames | Risk |
---|---|---|---|
2,4 | 23 | +8 | Low |
b+2,1 | 29 | +5 | Low |
d/f+2 | 17 | +12g CFT | Low |
f,F+2 | 20 | +15g CFO | Low |
f+1+2,3,2,1 | 41 | +19a (+14a) | Medium |
u+4 | 29 (63) | +60a (+43a) | Medium |
b+4,4,4 | 54 | -5d | High |
3:2 | 26 (77) | +66a | High |
- ↑ Opponent can turn with an attack to duck the final hit